سیاست حریم خصوصی - تابلو ساز | چاپ | چلنیوم | LED | نئون فلکس | بنر | استیکر | panelmaker.ir

about image

به سایت خودتان خوش آمدید ...

- زیبایی و دقت در ساخت
- مونتاژ منطبق بر استانداردهای جهانی
- گارانتی برای تمامی تولیدات
- مشاوره رایگان برای پروژه های شما


کیفیت، هرگز از مد نمی افتد

تابلوسازی و چاپخانه فاطر از سال 1381 فعالیت خود را آغاز و با بهره گیری از طراحی های مدرن و به روز دنیا اقدام به ساخت تابلو های شهری با تجهیزات به روز نموده است؛ تیم طراحان فاطر مفتخر است به تحویل سفارشات در اسرع وقت با کیفیت بالا و قیمت مناسب به نقاط مختلف ایران.
عضو رسمی اتحادیه تابلوسازان و عضو انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی ایران.

سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://panelmaker.ir.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت

ساخت تابلو های شهری

ساخت انواع تابلوهای شهری و برون شهری شامل برجسته فلزی، برجسته پلاستیک، چلنیوم، استیل، وکیوم فرمینگ، کامپوزیت، ترمو، بیلبورد های تبلیغاتی، سازه های تک پایه شهری و تابلو های سر درب و راهنما .

 • لایت باکس

  لایت باکس

  لایت باکس نوعی تابلوی تبلیغاتی است که به شکل های ایستاده، آویز و دیواری طراحی و پیاده سازی می شود؛ به دو شکل سالنی و تبلیغات محیطی نیز مورد استفاده واقع می شود. لایت باکس مدرن لایت باکس مدرن نوعی تابلوست که حاوی قاب می باشد اما امکان ساخت بدون قاب آن نیز فراهم است؛ […]

  ادامه مطلب
 • LED-ال ای دی

  LED-ال ای دی

  LED (ال ای دی) یا همان تابلوی led ، با ایجاد نمای جذاب و امکان جلب نظر بیشتر مشتریان بره دو صورت ثابت و روان طراحی و ساخته می شود. LED-ال ای دی ثابت تابلو LED-ال ای دی به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به […]

  ادامه مطلب
 • تابلوی راهنما

  تابلوی راهنما

  تابلوی راهنما یکی از تجهیزات تبلیغاتی و اداری بوده که در معرفی، هدایت افراد و مخاطبین و تکریم ارباب رجوع، نقش بسزایی دارد. تابلوی راهنما (کاربرد) در اماکن بزرگ مانند بیمارستان ها و فرودگاه ها جهت جلوگیری از سردرگمی مردم، تابلوی راهنما نصب می شود. نصب اینگونه تابلو ها موجب پرسشهای کمتر مراجعه کنندگان از مسئولین […]

  ادامه مطلب
 • چلنیوم و حروف استیل

  چلنیوم و حروف استیل

  چلنیوم و حروف استیل از ابزار ها و تکنیکهای طراحی و پیاده سازی تابلو مغازه ، تابلوی فروشگاهی ویا تابلو های شرکتی هستند؛ چلنیوم ترکیبی از دو کلمه لاتین channel + aluminium می باشد. چلنیوم و حروف استیل در تابلو سازی امروزه توسط تابلو سازان جهت ساخت تابلو های تبلیغاتی به شیوه های متفاوت مورد استفاده […]

  ادامه مطلب
 • حروف پلاستیک

  حروف پلاستیک

  حروف پلاستیک (پلکسی گلاس هم خانواده  پلاستیک)،  امروزه جای خود را در دنیای تبلیغات گرفته است. مقاومت بالا، شفافیت بالا، انعطاف پذیری و در عین حال 20  برابر مقاوم تر از شیشه بودن از مهم ترین ویژگی های این حروف است. همچنین عدم تغییر رنگ، محافظ اشعه ماورا بنفش، سبک بودن و دارای عایق صوتی و حرارتی، حروف پلاستیک را […]

  ادامه مطلبچاپ و وسایل نمایشگاهی

چاپ و وسایل نمایشگاهی شامل چاپ کُتِد لمینت، پارچه های دیجیتال، بنر، فلکس، استیکر، مش و انواع متریال های خاص ؛ این مجموعه آماده ارائه انواع خدمات غرفه آرایی می باشد و کلیه وسایل ملزومات نمایشگاهی از جمله استند، اسپیس، پاپ آپ، رول آپ و ... را در اختیار شما مشتری محترم به صورت فروش و اجاره قرار می دهیم.
برش CNC و لیزر

برش CNC و لیزر شامل برش و حکاکی بر روی انواع متریال های پلکسی، چپ MDF و فلزات با بهره گیری از دستگاه های مدرن آماده ارائه سرویس به شما مشتری محترم می باشیم.
اجرای دکوراسیون فروشگاهی

طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی به دست طراحان تیم حرفه ای فاطر به صورت 3D و با استفاده از انواع متریال های کاربردی به صورت تخصصی ؛ تیم فاطر مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما مشتری محترم می باشد.
ساخت انواع سفارشات لوکس

ساخت انواع سفارشات لوکس و دکوراتیو که به صورت کاملا اختصاصی و حرف ای، آماده ارائه سرویس به شما مشتری محترم هستیم.